Race Horse

MM793

Nový produkt

Race Horse byl spolu s dalšími obdobnými loděmi používán při válkách s Ruskem. Na lodi tohoto typu sloužil jako lodní poddůstojník Nelson, v dalších letech známý jako admirál Nelson.

Více informací

Skladem

2 690 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:47
Délka 59 cm
Plachty / plátno součástí balení Ne
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Ne
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Plaňkování Dvojité
Výrobce Sergal

Více informací

Stavebnice modelu lodi Race Horse

Tento keč s masívním trupem se používal pro arktické výpravy. Konstrukce dobře odolávala tlaku při použití velkého příďového děla (bomb ketch). Race Horse byl spolu s dalšími obdobnými loděmi používán při válkách s Ruskem. Na lodi tohoto typu sloužil také jako lodní poddůstojník Nelson, v dalších letech známý jako admirál Nelson.

Balení stavebnice Sergal Race Horse

Obsah stavebnice

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. U tohoto modelů se používá plaňkování dvojité. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, kotvy a jiné díly, plátno na plachty, vlajky atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodných výkresů, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Přiloženy jsou též sestavné výkresy. Doprovodný text je anglicky, německy, italsky a holandsky.

Obsah dřevěné stavebnice modelu lodi Race Horse 

Všechny fotografie stavebnice si můžete prohlédnout v galerii po kliknutí na obrázek modelu na začátku stránky.

Příslušenství

26 dalších produktů ve stejné kategorii: