San Felipe

MM747

Nový produkt

Španělská řadová válečná loď 1. třídy byla velice silně vyzbrojena a zdobená a odrážela tak sílu a bohatství tehdejší mocnosti.

Více informací

Tento produkt již není na skladě

19 950 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:75
Délka 96,5 cm
Plachty / plátno součástí balení Ne
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Ne
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Plaňkování Dvojité
Výrobce Panart

Více informací

Stavebnice modelu lodi Panart San Felipe

Španělská řadová loď 1. třídy s výtlakem více než 1000 tun. Na vodu byla spuštěna v roce 1690. Paluby nesly celkem 104 děl a celá loď  byla velmi bohatě zdobena, což byl typický znak španělských lodí tehdejší doby. Byla vedoucí lodí slavné španělské Armády vyzbrojená 104 děly.

Balení stavebnice Panart San Felipe

Obsah stavebnice

Stavebnice tohoto modelu obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra, u tohoto modelu dvojím pro dosažení perfektního vzhledu.
Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, kotvy, mnoho kovových ornamentů a dekorací, vlajky a mnoho dalších doplňků . Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové. Doprovodný text je v několika jazycích (anglicky německy, italsky, francouzsky a holandsky) a přiložený jsou také detailní výkresy. 

San Felipe

Příslušenství

26 dalších produktů ve stejné kategorii: