Victory 1:200

MM720

Nový produkt

Nejslavnější anglická loď všech dob. Vlajková loď admirála Nelsona v bitvě u Trafalgaru, ve které Angličané porazili francouzsko - španělskou flotilu. Během bitvy byl admirál Nelson zraněn a následkům zranění záhy podlehl. 

Více informací

Skladem

3 790 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:200
Délka 62 cm
Plachty / plátno součástí balení Ne
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Ne
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Plaňkování Jednoduché
Výrobce Mantua

Více informací

Stavebnice modelu lodi Mantua H.M.S. Victory 1:200

Nejslavnější anglická loď všech dob. Vlajková loď admirála Nelsona v bitvě u Trafalgaru 21. 10. 1805, ve které Angličané porazili francouzsko - španělskou flotilu. Během bitvy byl admirál Nelson zraněn a následkům zranění záhy podlehl.
Victory je plně restaurovaná loď a je uložena v suchém doku v Portsmouthu.

Mantua HMS Victory stavebnice modelu lodi - krabice

Obsah stavebnice

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví,  kotvy , vlajky a jiné díly. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové. Návod na sestavení modelu a sestavné výkresy jsou přiloženy. Imitace měděného plátování není součástí balení stavebnice, ale je možno ji objednat zvlášť. Je také možné dokoupit textilní plachty. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodných fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby.

Mantua 720 HMS Victory stavebnice modelu lodi - obsah stavebnice

Všechny fotografie stavebnice si můžete prohlédnout v galerii po kliknutí na obrázek modelu na začátku stránky.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

22 dalších produktů ve stejné kategorii: