Le Soleil Royal

MM796

Nový produkt

Tato překrásná loď byla spuštěna na vodu v Brestu koncem 17. století. Do námořní historie se zapsala především svojí bohatou a překrásnou výzdobou.

Více informací

Není na skladě

21 990 Kč s DPH

Parametry

Délka 103 cm
Plaňkování Dvojité
Měřítko 1:77

Více informací

Stavebnice modelu lodi Le Soleil Royal

Sergal Soleil Royal

Soleil Royal byla fracouzská vlaková loď admirála Tourvilla. Byla postavena v Brest v letech 1669 až 1671 inženýrem Laurentem Hubacem. Vyzbrojená 104 děly, velmi dobrými plavebními vlastnostmi a s nejkrásnější výzdobou. Emblém slunce byl jako osobní symbol zvolen Ludvíkem 14.

Balení stavebnice vlajkové lodi Le Soleil Royal

Obsah stavebnice

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví,  kotvy, odlité dělové hlavně a veškerá bohatá výzdoba, vlajky a mnoho dalších dílů, včetně velkého množství ručně odlévaných ozdob.
Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové. Návod na sestavení modelu (anglicky) a podrobné výkresy jsou přiloženy.
Detail modelu Le Soleil Royal

 

Všechny fotografie stavebnice si můžete prohlédnout v galerii po kliknutí na obrázek modelu na začátku stránky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: