Peregrine Galley

MM786

Nový produkt

Rychlá obchodní loď, která spojovala Anglii se Severní Amerikou. Roku 1716 byla přejmenována na "Carolina", část lodě nad palubou byla přestavěna a z lodi se stala vládní jachta.

Více informací

Není na skladě

5 990 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:60
Délka 92,5 cm
Plachty / plátno součástí balení Ne
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Ne
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Plaňkování Dvojité
Výrobce Sergal

Více informací

Stavebnice modelu lodi Peregrine Galley

Anglická loď postavená v Depfordských loděnicích na Temži roku 1700 jako rychlá obchodní loď, která spojovala Anglii se Severní Amerikou.  Roku 1716 byla přejmenována na "Carolina", část lodě nad palubou byla přestavěna a z lodi se stala vládní jachta.

Balení stavebnice modelu lodi Sergal Peregrine Galley

Obsah stavebnice

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra, u tohoto modelu dvojím pro dosažení perfektního vzhledu. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, kotvy, vlajky a mnoho dalších dílů. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové. Návod na sestavení modelu obsahuje textovou část, návodné kresby a sestavné výkresy. Doprovodný text je v několika jazycích (anglicky německy, italsky, francouzsky a holandsky. Plachty nejsou součástí balení stavebnice.

 Obsah stavebnice modelu lodi Sergal Peregrine Galley

Všechny fotografie stavebnice si můžete prohlédnout v galerii po kliknutí na obrázek modelu na začátku stránky.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

30 dalších produktů ve stejné kategorii: