Polaris Starter Pack

OC12007S

Nový produkt

Zvýhodněná sada modelu lodi Polaris + nářadí + bezbarvý lak byla vytvořena speciálně pro začínající modeláře, aby jim pomohl proniknout do tajů lodního modelářství.

Více informací

Skladem

2 750 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:50
Délka 58 cm
Plachty / plátno součástí balení Ano
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Ne
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Výrobce Occre

Více informací

Stavebnice modelu OcCre Polaris

Pokud začínáte s lodním modelářstvím, pak Polaris je tím pravým modelem pro Vás. Byl navržen jako jednoduchý a atraktivní model s dostupnými video návody na kanálu YouTube a s podrobnými pokyny k sestavení metodou krok za krokem. S Polarisem si procvičíte a naučíte se montážní a modelářské techniky používané v námořním modelářství. Tyto techniky jsou stejné jako ty, které se používají u jakékoli modelu lodi, bez ohledu na jeho typ nebo velikost. Jedná se především o opracování materiálů, stavbu a bednění trupu, stavbu stěžňů, lanoví a plachty, lakování a konečnou úpravu dřeva a kovů a mnoho dalšího.
Tak jako hvězda Polárka vede mořeplavce k cíli, tak i Polaris Vám bude průvodcem v námořním modelářství.

Polaris Starter Pack

Obsah stavebnice

Stavebnice obsahuje všechenmateriál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkování na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, nitě pro imitaci lanoví, kotvy a jiné díly, ušité plachty z plátna, atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodné řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Originální doprovodný text je anglický. Užijte si cestu zpět do věku těchto nádherných lodí a vychutnejte si tento nádherný model Polaris.

V dodávce kromě stavebnice modelu lodi je i sada nářadí, podložka a bezbarvý lak.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: