Albatros + color pack

OC12500P

Nový produkt

Tento škuner byl používán pro různé účely, včetně pobřežní hlídkové činnosti a ochrany pobřežních oblastí proti pašování nejrůznějšího zboží

Více informací

Tento produkt již není na skladě

2 990 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:100
Délka 57 cm
Průměrná doba stavby [h]: 140
Plachty / plátno součástí balení Ano
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Barvy
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Výrobce Occre

Více informací

Stavebnice modelu OcCre Albatros + color pack

Škunery byly lodi, které se používaly pro různé účely, včetně pobřežní hlídkové činnosti a ochrany pobřežních oblastí proti pašování nejrůznějšího zboží. S úspěchem byly často nasazovány i jako malá válečná plavidla.

Albatros

Obsah stavebnice

Cenově zvýhodněná sada modelu a všech potřebných barev, mořidel a laku, jak je doporučeno výrobcem. Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel. Trup se zhotovuje klasickou technologií dvojitého plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, kotvy a jiné díly, ušité plachty z plátna, vlajky atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např. Herkules a na lepení kovových dílů lepidlo vteřinové. Návod na sestavení modelu je řešen formou návodných výkresů a řady fotografií, které vedou krok za krokem průběhem celé stavby. Přiloženy jsou též sestavné výkresy. Originální doprovodný text je anglický.

Albatros

20 dalších produktů ve stejné kategorii: