Nina

MM756

Nový produkt

Nejmenší z flotily Kolumbových lodí, které se vypravily objevit novou cestu do Indie.

Více informací

Skladem

3 290 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:50
Délka 40 cm
Plachty / plátno součástí balení Ne
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Ne
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Plaňkování Jednoduché
Výrobce Mantua

Více informací

Stavebnice modelu lodi Nina

Nina, spolu s Pintou a Santa Marií, tvořila součást Kolumbovy flotily, jejímž cílem bylo najít cestu do Indie západním směrem. Roku 1492 objevily nový svět - americký kontinent. V sekci Historie lodí se můžete dozvědět více o plavbách K. Kolumba. Pro naprosto vyjímečný význam v dějinách byla postavena i replika lodi Nina.

Mantua Nina stavebnice modelu lodi - balení

Obsah stavebnice

Stavebnice obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra. Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, kotvy a jiné díly,  atd. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové. Stavebnice obsahuje návod, sestavné výkresy a výkresy detailů. Je možno objednat textilní plachty, které v balení nejsou.. Návod na sestavení modelu je převážně ve slovní podobě doprovázený sestavnými výkresy. Doprovodný text je anglicky, německy, italsky a holandsky.


Mantua 756 Nina stavebnice modelu lodi - obsah stavebnice
 

Model je vyobrazen s volitelnými plachtami MM34217.

Plachty/plátno na plachty nejsou součástí balení stavebnice. Vyobrazení modelu s plachtami na balení výrobku výrobce zvolil pro ilustraci možného konečného stavu dle rozhodnutí modeláře.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

16 dalších produktů ve stejné kategorii: