Royal Caroline 1749

MM750

Nový produkt

Jachta anglické královské rodiny postavená v loděnicích v Bedfordu v roce 1749. Sloužila mnoho let a několikrát obeplula zeměkouli.

Více informací

Skladem

10 990 Kč s DPH

Parametry

Měřítko 1:47
Délka 830 mm
Plachty / plátno součástí balení Ne
Stojan součásti balení Ne
Lepidla, barvy, laky, nářadí v balení Ne
Typ modelu Stacionární, neplovoucí
Materiál modelu Dřevo
Plaňkování Dvojité
Výrobce Panart

Více informací

Stavebnice modelu Panart Royal Caroline 1:47

Jachta anglické královské rodiny postavená v loděnicích v Bedfordu v roce 1749. Sloužila mnoho let a několikrát obeplula zeměkouli. Vyřazena byla v roce 1820. Tato mimořádně krásná loď  měla vynikající plavební vlastnosti, byla rychlá a bohatě zdobená po celé délce trupu.

 Panart Royal Caroline obal stavebnice modelu lodi

Obsah stavebnice

Stavebnice obsahuje veškerý potřebný materiál pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra, u tohoto modelu dvojím pro dosažení perfektního vzhledu.
Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, odlitá děla, kotvy a jiné díly atd. Přiloženy jsou též všechny zlaté ornamenty odlité metodou vytavení vosku. Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové.  Návod na sestavení modelu a podrobné výkresy jsou přiloženy. Doprovodný text je italsky, anglicky, německy, francouzsky a slovinsky. 

K modelu je možné dokoupit hotové textilní plachty MM34024

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

2 dalších produktů ve stejné kategorii: