Amerigo Vespucci

MM799

Nový produkt

Překrásná školní loď italského námořnictva, která se navíc zachovala až do dnešních dnů jako plovoucí výukové plavidlo.

Více informací

Skladem

9 380 Kč s DPH

Parametry

Délka 100 cm
Plaňkování Dvojité
Měřítko 1:100
Výrobce Mantua

Více informací

Stavebnice modelu lodi Amerigo Vespucci 1:100

Mantua 799 Amerigo Vespucci

Přesný model školní lodě italského námořnictva. Zkonstruována byla Francescem Rotundi v duchu tehdy platných trendů válečných plachetních lodí. Na vodu byla spuštěna roku 1931 ve vojenských loděnicích Castellammare di Stabia, Naples.
Více o historii výcvikové lodi Amerigo Vespucci.

Stavebnice modelu lodi Amerigo Vespucci

Obsah stavebnice

Stavebnice tohoto modelu obsahuje všechen materiál nutný pro stavbu modelu mimo lepidel, barev a bezbarvého laku. Trup se zhotovuje klasickou technologií plaňkováním na žebra, u tohoto modelu dvojím pro dosažení perfektního vzhledu.
Stavebnice dřevěného modelu lodi Mantua Amerigo Vespucci 799

Ve stavebnici naleznete díly z překližky, plaňky a lišty, kulatinu na stěžně a ráhna, hotové kladky, očka, hřebíčky, nitě pro imitaci lanoví, kotvy,  mnoho kovových ornamentů a dekorací,  vlajky a mnoho dalších doplňků . Díly z překližky jsou čistě vyřezány laserem a k oddělení stačí ostrý nůž. Na lepení dřevěných dílů lze použít disperzní lepidlo např Herkules a na lepení kovových dílů vteřinové.
Doprovodný text je v několika jazycích (anglicky německy, italsky, francouzsky a holandsky) a přiložený jsou také detailní výkresy. Model se staví bez plachet, aby vynikla krása lodi, ráhnoví a lanoví.

 Všechny fotografie stavebnice si můžete prohlédnout v galerii po kliknutí na obrázek modelu na začátku stránky.

30 dalších produktů ve stejné kategorii: