Nové produkty

  • Bounty - SLEVNĚNO
    Bounty - SLEVNĚNO

    Slevněná stavebnice. Dodávkou od výrobce byl pokrčen levý horní roh...

    5 690 Kč

Nejprodávanější produkty

Jak vybrat model lodi

Model lodi pro výdělek

Jste nezaměstnaní a potřebujete zvýšit svůj příjem? Chcete využít část svého volného času a přivydělat si? Jste na důchodě a více peněz byste přivítali? Stavba modelu lodi může být tou cestou, která Vám pomůže.

Poptávka po postavených modelech je veliká a trvale překračuje nabídku. Ale abychom byli konkrétnější, uveďme základní cenovou relaci. Ceny postavených modelů se liší podle kvality stavby i dle toho o model jaké lodi se jedná. V průměru je možno počítat s tím, že model postavený z naší stavebnice se prodává za desetinásobek ceny stavebnice. Tedy stavebnici pořídíte např. za 3000,- a následně hotový model můžete prodat za cca 30-35 tisíc. Model můžete zdarma nabízet a prodat i přes naše internetové stránky zde. Výhodou stavby ze zakoupené stavebnice je to, že v jednom balení dostanete všechen potřebný materiál i dokumentaci, takže práce půjde rychle, nic nebudete muset pracně shánět a výsledek je zaručen.
Jakmile je model prodán, můžete se pustit do dalšího, takže se nemusí jednat pouze o jednorázový výdělek.
Na této práci jistě oceníte, že je ji možno vykonávat tehdy kdy je to možné nebo kdy Vám to nejvíce vyhovuje. Nějaké nářadí jistě je doma a to je možno použít. Co však asi nebudete mít a určitě budete potřebovat, tím jsou modelářské špendlíky a ohýbací kleště. Jako příklad modelů této kategorie můžeme zmínit stavebnice Royal Caroline, Santa Maria, Victory.