Nové produkty

  • Bounty - SLEVNĚNO
    Bounty - SLEVNĚNO

    Slevněná stavebnice. Dodávkou od výrobce byl pokrčen levý horní roh...

    5 690 Kč

Nejprodávanější produkty

Jak vybrat model lodi

Model lodi jako dárek

Hledáte dárek pro partnera, kolegu nebo někoho z rodiny u příležitosti nějaké významné životní události? Nechcete zažít situaci, kdy obdarovaný uvidí svůj dárek na hromadách v nejbližším supermarketu?
Stavebnice dřevěného modelu lodi je tím pravým dárkem. V žádném běžném obchodě ji nekoupíte. Je to něco naprosto jiného, neobyčejného a zvláštního. Obdarovaný na tento okamžik ani po létech nezapomene. Radost z dárku nebude jen po krátkou chvíli oslavy, ale přetrvá dlouho po dobu stavby i v dalších letech při pohledu na hotové dílo, které příjemce dárku vytvořil vlastníma rukama, do kterého vložil kus sebe. Tento dárek není jen krásný předmět, ale je to zhmotnění dávných a často nesplněných tužeb a přání o cestování, romantice starých příběhů a vzdálených končin vonících kořením. Doplníme-li náš dárek ještě vhodnou knihou nebo historickou mapou, pak dojem bude dokonalý.
Může být i cestou k seberealizaci i relaxaci v dnešní neklidné době. Výhodou je, že je možno vybrat model lodi jako dárek v široké škále cenových hladin od levných až po nejdražší. I když zvolíte to levnější, oslavenec vždy dostane všechny přínosy stejně tak jako byste mu darovali model drahý.
Jako příklad  modelů této kategorie můžeme zmínit např. stavebnice Golden Star, Kon-Tiki, Victory