Nové produkty

  • Bounty - SLEVNĚNO
    Bounty - SLEVNĚNO

    Slevněná stavebnice. Dodávkou od výrobce byl pokrčen levý horní roh...

    5 690 Kč

Nejprodávanější produkty

Jak vybrat model lodi

Model lodi pro začátečníka nebo lehce pokročilého

Potřebujete model pro někoho, kdo s tímto koníčkem nemá velké praktické zkušenosti? Kdo by rád model lodi postavil, ale není si jistý, zda to zvládne? Chcete něco, co podpoří dovednosti, pečlivost v práci, smysl pro detail i posílí trpělivost? Máte obavu, aby nevhodný výběr neznamenal nakonec spíše zklamání než radost?
Rádi Vám pomůžeme nalézt právě to správné řešení. Doporučíme co pro daný účel vhodné je a co nikoliv, co nyní a co později. Upozorníme na souvislosti, které se časem mohou ukázat jako důležité. Stavebnic modelů lodi je celá řada a mnoho lidí, kteří sami nemají s touto tematikou velké zkušenosti, se orientují spíše podle ceny. Tento způsob však není vhodný, neboť levná stavebnice neznamená automaticky, že je vhodná pro začátečníka a naopak, koupíte-li dražší model, neznamená to automaticky, že si s tím začínající modelář neporadí.
Pro začátek doporučujeme s modelem lodi koupit i některou ze sad nářadí, špendlíky a modelářské kleště. Ostatní případné pomůcky, nářadí a barvy můžete pořídit až v průběhu stavby. Jako příklad  modelů této kategorie můžeme zmínit stavebnice Viking, Pinta nebo Nina.